Všeobecné podmínky platné od 1.12.2011


Platební podmínky

Na rozvoz si můžete objednat již od 100,- Kč. Našim rozvozcům můžete platit v hotovosti nebo stravenkami (Ticket restaurant, Sodexho, Le Cheque dejeuners). Veškeré platby probíhají v české měně. Rozvážíme pro Vás každý den od 10 do 22 hodin. Zvednutí telefonu při prozvonění rozvozcem účtujeme 10,- Kč. Peníze si prosím přepočítejte při placení. Na pozdější reklamace nebudete brán zřetel.

V košíku máte také možnost úhrady kartou.


Záruka spokojenosti

Pizzerie San Marino Vám dodá nejen pizzu, ale i ostaní jídla ve vynikající kvalitě, vyrobené vždy za použití čerstvých a vysoce kvalitních surovin.


Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy nemusíte nahlásit předem už při objednávce. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a není možné je vzájemně kombinovat a sčítat.
Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady.

Dodací lhůty

Naším cílem je zajišťovat rychlý rozvoz, s garancí horkých jídel a brzkým dovozem Vaší objednávky. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli. Proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v této snaze mohou bránit. Za zpoždění zaviněné třetí osobou (nehoda apod), nemůžeme nést odpovědnost a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Průměrná dodací doba u rozvozové objednávky je 20-90 minut.

Účtenka

Při platbě dostanete vždy účtenku z pokladny, v jiném případě objednávku neplaťte a zavolejte na náš dispečink.

Ochrana osobních údajů.

Potvrzením a odesláním objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro další využití za účelem zásilkového prodeje v rámci Pizzerie San Marino. Pro kvalitnější služby může být telefonický hovor zvukově zaznamenán.

Kontakt

Provozovatel: M. Lukeš
Místo podnikání: Palackého tř. 9, 300 00 Plzeň
tel.: 377 320 801; 737 711 165
otevírací doba: ne-čt 11.00-22.00, pá-so 11.00-23.00

IČ: 73411272 DIČ: CZ7106082038
Společnost zapsána v obchodním rejstříku ČR.